Greiti Kreditai, Greitasis Kreditas nuo 150 eurų

Greiti vartojimo kreditai

Kreditai internetu finansinis portalas pateikia informaciją apie greituosius kreditus apie tai kaip gauti kreditą internetu. Pateikta informacija apie kreditus yra informacinio pobūdžio. Greitieji vartojimo kreditai išsiskiria vienu privalumu, kad jie suteikiami per labai trumpą laiką. Dažniausiai kreditų suteikimo terminas taip pat nėra ilgas. Lietuvos bankai, kredito unijos ar kitos kreditinės įstaigos dažniausiai suteikia greituosius kreditus nuo 150 eurų iki 15 000 eurų. Šių vartojimo kreditų terminas paprastai būna nuo 3 mėnesių iki 60 mėnesių, arba nuo 3 mėn. iki 5 metų. Greitieji kreditai gali būti išduodami įvairiomis valiutomis. Tai gali būti pagrindinė mūsų valiuta litas, bet gali būti ir kitos valiutos pavyzdžiui euras, JAV doleris ar kita populiari valiuta. Žinoma tai priklauso nuo kredito įstaigos. Išduodama greitąjį kreditą finansinė įstaiga gali atsižvelgti į Jūsų pajamas, kokia valiuta gaunamos pajamos.

Kiti greitųjų kreditų privalumai

Paprastai imant greitą vartojimo kreditą nereikia teikti ataskaitos ar pagrįsti, kam buvo panaudotas kreditas. Bankai ar kitos kreditą teikiančio įstaigos nereikalauja teikti greito kredito panaudojimo ataskaitos. Kredito privalumas ir tas, kad Jūs turite galimybę gražinti greitąjį kreditą anksčiau laiko. Dažniausiai bankai nurodo sumą, kurią viršijus, jums tektų mokėti komisinius už greito kredito gražinimą anksčiau laiko. Klientai imdami kreditą gali pasirinkti, kokį kredito gražinimo metodą pasirinkti. Taip pat jie turi galimybę pasirinkti ir kredito palūkanų gražinimo metodą. Dažna kredito įstaiga leidžia apdrausti greitąjį kreditą. Apdrausdami savo kreditą jūs užsitikrinate finansinį saugumą jei taptumėte nedarbingi, ar kitai atvejais. Su kuriais žinoma būtumėte supažindinti draudimo bendrovėje, kuri būtų pasiryžusi jūsų greitą vartojimo kreditą apdrausti.

Greito kredito draudimas

Gaudami greitąjį kreditą jūs turite galimybę jį apdrausti. Apdrausdami savo pasiskolintus pinigus Jūs apdraudžiate savo darbingumą. Draudimo bendrovės dažniausiai padengia, ar dengia jūsų paskolą iš dalies, atsižvelgdamos į Jūsų darbingumo sumažėjimą. O jei žmogus tampa visiškai nedarbingu, draudimo bendrovės gali padengti ir visą greito kredito sumą. Žinoma tai priklausys nuo greito kredito draudimo sutarties sąlygų. Šie draudimai dažniausiai galioja visą kredito sutarties laikotarpį ir būną įforminami ar sutvarkomi dokumentai imant vartojimo kreditą.

Greitojo kredito suma

Kredito unijų, bankų ar kitų kredito įstaigų duodamos greitų kreditų sumos svyruoja nuo 150 eurų iki 15000 eurų. Maksimalią suma, kurią galite tikėtis gauti pasiskolinti apsprendžia keletas faktorių. Kredito gavėjas turi parodyti savo finansines pajamas, jos turi būti raštiškai patvirtintos pavyzdžiui darbovietės ar kitų įstaigų, priklausomai nuo to kokias pajamas kredito gavėjas gauna. Suteikiant greitąjį kreditą svarbu atsižvelgti į šeimos privalomąsias išlaidas, į šeimos narių skaičių. Kredito įstaigos siekia įvertinti gavėjo gebėjimą gražinti greitąjį kreditą potencialą. Jos įvertina ir išlaidas kurias kredito gavėjui teks sumokėti už gaunamą paskolą.

Kredito palūkanos

Tokio tipo kreditų gavėjai paprastai pasirašo sutartis su fiksuota metine palūkanų norma. Tai yra palūkanų norma nebebūna keičiama greito kredito gražinimo laikotarpiu.  Tokios palūkanos paliekamos iki pat kreditų padengimo pabaigos. Kredito palūkanų dydis taip pat priklauso nuo kredito gavėjo finansinės padėties, nuo jo galimybių gražinti kreditą. Valiuta kuria imamas greitasis kreditas taip pat įtakoja palūkanų normos dydį. Palūkanų normas apsprendžia ir laikotarpis, kuriam imamas greitasis kreditas. Jei laikotarpis bus tarkim 60 mėnesių tai palūkanos turėtų ženkliai skirtis nuo tokio kredito palūkanų, kuris imamas tarkime 3 mėnesiams.

Greito kredito gražinimas

Kredito gražinimas dažniausiai prasideda po mėnesio nuo sutarties pasirašymo dienos. Kredito gavėjai dažniausiai turi galimybę pasirinkti kredito gražinimo metodą, kurie būna „Anuitetų metodas“ ir „Linijinis metodas“. Atsižvelgdamas į tai ar kredito gavėjas nori kuo greičiau gražinti kreditą ir mokėti vis mažesnes įmokas, tada tinkamas metodas yra linijinis gražinimas. Labai dažnai kredito gavėjai pasirenka ir Anuitetų metodą, pagal kurį greitasis kreditas gražinamas lygiomis dalimis kas mėnesį.

 ..

Greitieji kreditai nuo 150 eurų iki 15 000 eurų. Greiti kreditai išduodami nuo 3 mėn. iki 5 metų. Kredito suma ir kredito draudimas. Nereikia kredito ataskaitos. Kredito palūkanų normos.